مقالات

خرید انواع اکسسوری کمد دیواری

اکسسوری کمد دیواری

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، لوازم و اکسسوری های جدید بسیاری برای زیبایی، نظم و آسان تر شدن کارها در بخش های مختلف منزل و یا محل کار، به وجود آمده است. استفاده از این تجهیزات در طراحی و دکوراسیون های مدرن امروزی بسیار پرکاربرد است. یکی از مهم ترین بخش هایی که استفاده از این لوازم در آن بسیار کارآمد بوده، کمد دیواری ها هستند. همانطور که می دانید، فضای داخلی اکثر کمد ها همیشه شلوغ و نامرتب است. زیرا هیچ کدام از وسایل جای کافی و مشخصی ندارند. در بسیاری از موارد حتی این عدم نظم، موجب اشغال فضاهای اضافی می شود. اما با استفاده از اکسسوری های کمد دیواری، دیگر چنین معضلاتی وجود ندارد.

این تجهیزات موجب می شود تا هر وسیله فضای اندازه خود را اشغال نموده و هر چیزی جای مشخص به خود را داشته باشید. به همین علت به راحتی می توان از تمام بخش های کمد بیشترین استفاده را نمود. و همچنین نظم داخلی آن کاملا حفظ می شود. از طرفی جابجایی وسایل بسیار سهل و آسان تر می شود.

اگر به دنبال دکوراسیون های مدرن با استفاده از انواع یراق و اکسسوری هستید، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. در این مقاله انواع اکسسوری های پرکاربرد کمد دیواری را به شما معرفی می نماییم.

چرا باید از اکسسوری های کمد دیواری استفاده نماییم؟

همانطور که می دانید کمد ها فضای مناسبی برای نگهداری انواع لباس، کفش، رختخواب، لوازم تحریر و کتاب و دیگر موارد این چنینی می باشد. در واقع هر چیزی که می خواهیم در فضای اطرافمان نباشد را می توان داخل کمد ها جای داد. حال اگر فضای داخلی کمد دارای بخش و قفسه های مشخصی نباشد، یک بی نظمی فجیع داخل آن به وجود می آید. از طرفی استفاده از وسایل یا حتی پیدا نمودن آن ها بسیار سخت می شود.

اگر می خواهید یک کمد مرتب و منظم با ظاهری مدرن داشته باشید، استفاده از اکسسوری های کمد دیواری در این راستا بسیار تاثیر گذار است. با استفاده از این تجهیزات هر وسیله ای در جای مشخص خود قرار می گیرد. از طرفی نظم موجود، باعث زیبایی ظاهری فوق العاده ای در کمد و همچنین فضای اطراف آن نیز می شود. پس می توان گفت خرید اکسسوری های کمد و استفاده از آن ها یکی از ملزومات دکوراسیون های مدرن است.

انواع اکسسوری های کمد دیواری

اکسسوری کمد دیواری

  • آینه های ریلی

یکی از پرطرفدار ترین اکسسوری های امروزی که در زیبایی فضای اتاق خواب ها و راحتی کاربری شما بسیار تاثیر گذار است، استفاده از آینه ریلی روی کمد دیواری‌ها است. وجود این اکسسوری موجب می شود تا هنگام تعویض لباس به راحتی استایل خود را چک نموده و حاضر شوید. همچنین زیبایی فضای اطراف شما نیز چندین برابر می گردد.

  • رگال آویز لباس

استفاده از اکسسوری های کمد دیواری همچون رگال های آویز لباس یا هنگر ها، بیشترین تاثیر را در نظم فضای داخلی کمد شما دارد. زیرا این تجهیزات موجب می شود تا لباس ها با نظم در جای مشخص خود قرار گیرند. این امر از اشغال فضای اضافی جلوگیری می نماید.

اگر می خواهید یک کمد لباس منظم و زیبا داشته باشید، انتخاب و خرید رگال های آویز و کشو های ریلی در این راستا بسیار تاثیر گذار است.

  • اکسسوری کمد دیواری، کشو زیورآلات و گاو صندوق های کشویی

وجود یک فضای مشخص برای زیورآلات، مدارک و کالاهای ارزشمند و مهم یکی از دغدغه های افراد مختلف است. بسیاری از افراد کالاهای ارزشمند خود را داخل کمد ها قرار می دهند. اما عدم وجود جای مشخص گاهی موجب گم شدن و یا حتی آسیب دیدن کالا ها می شود. در چنین مواردی کشو های گاوصندوقی مخصوص، بسیار لازم و ضروری هستند. این اکسسوری کمد دیواری بسیار کم جا، مناسب و محفوظ هستند.

اگر می خواهید که از گم شدن و یا آسیب دیدن کالا و مدارک های ارزشمند و مهم خود جلوگیری نمایید، کشو زیورآلات و یا گاو صندوق های کشویی گزینه ی بسیار مناسبی هستند.

  • جاکفشی های ریلی کمد دیواری

همانطور که می دانید، جاکفشی ها از ضروری ترین تجهیزات هر خانه یا محل کاری محسوب می شوند. به خصوص در فضاهای کوچک که احتیاج به یک جای مشخص برای قرار دادن کفش ها امری بسیار مهم است. زیرا انواع کفش، بوت، صندل و دیگر موارد این چنینی بیشترین استفاده را در بیرون از منزل دارند. و انتقال آن ها به فضای داخلی بدون جای مشخص موجب انتقال انواع میکروب ها می شود.

یکی از بهترین راه حل ها برای رفع این مشکل، استفاده از اکسسوری های کمدی دیواری اعم از: جاکفشی های ریلی می باشد. این جاکفشی ها بسیار کم جا بوده و از تماس کفش ها با فضای کلی جلوگیری می نماید.

اکسسوری کمد دیواری

جمع بندی

در این مطلب با پرکاربرد ترین اکسسوری های کمد دیواری که وجود آن ها در هر خانه ای الزامی است، آشنا شدید. بدیهی است هرچه کیفیت این محصولات بیشتر باشد، مقاومت و ماندگاری آن ها و همچنین زیبایی فضا نیز بیشتر می شود.

بازرگانی نامی با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه تجهیزات اداری ، خانه، آشپزخانه و غیره…. بهترین محصولات را در این زمینه به شما ارائه می نماید. برای خرید انواع یراق و اکسسوری کابینت و کمد از بهترین برند های روز دنیا به صفحه اصلی وب سایت این مجموعه مراجعه نمایید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با کارشناسان بازرگانی نامی در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *